spacer.png, 0 kB

Nov izvod revije lahko preberete TUKAJ.

Arhiv revij:

Številka 2014/1

Revija Varilna tehnika

Varilna tehnika je edina varilno-tehnična revija, ki izhaja v Sloveniji že od leta 1952. Poleg znanstvenih oziroma strokovnih prispevkov nudi še članke iz varilne prakse, novosti in zanimivosti, vzgoja kadrov, standardi in predpisi, zaščita in varnost, jezikovni kotiček in razna poročila (npr. poročila iz dejavnosti Mednarodnega instituta za varjenje, ipd.).

Znanstvene in strokovne prispevke objavljajo tako slovenski, kakor tudi priznani tuji strokovnjaki. Kot članki se objavijo samo prispevki z originalno vsebino, t.j. kot rezultat razvojnega in raziskovalnega dela avtorjev, z obveznim povzetkom v angleščini.

Glavni in odgovorni urednik:

dr. Arpad Köveš

GSM: 041 694 006